Renowacja lakieru(900 PLN-1200 PLN)

Jest to skomplikowany proces, który składa się z wielu etapów. Przygotowanie powierzchni, które obejmuje usuwanie smoły, asfaltu, ptasich odchodów oraz innych zanieczyszczeń, to część niezwykle ważna dla skutecznego usunięcia rys, mikro-rys, hologramów jak i zmatowień lakieru z karoserii twojego samochodu. Perfekcyjnie przygotowana powierzchnia umożliwia nam wykonanie korekty lakieru, pozwala ona pozbyć się defektów powstałych w powłoce lakierniczej oraz wykończyć na wysoki połysk. Aby zwiększyć ochronę lakieru możemy zabezpieczyć go jedną z trzech powłok, które gwarantują ochronę do 5 lat!

  • Kompozyt ceramiczny G-techniq Crystal Serum Light + Exo v3 (1800 PLN)
  • Powłoka kwarcowa G-techniq C1 Crystal Lacquer + Exo v3 (1500 PLN)
  • Polimer KochChemie 1K-NANO (400 PLN)

Regeneracja kloszy (100 PLN)

Ten zabieg przywróci nowe życie zniszczonym kloszom reflektorów – usunie zmatowienia oraz sprawi, że nie będą wypłowiałe. Powierzchnia reflektorów dodatkowo zostaje zabezpieczona przed czynnikami atmosferycznymi , ptasimi odchodami oraz staje się odporniejsza na zarysowania

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Jeśli planujesz sprzedać swój samochód , ten zabieg niewątpliwie podniesie jego wartość i zwiększy zainteresowanie potencjalnego nabywcy . W ramach usługi wykonujemy :

usuwanie uporczywego brudu z karoserii w postaci smoły , osadów , asfaltu
– jednoetapowa korekta lakieru
odświeżenie wnętrza

Hydrofobizacja szyb (250 PLN)

Sprawia, że podróżowanie samochodem staje się znacznie bezpieczniejsze i mniej męczące dzięki nieporównywalnie lepszej widoczności w złych warunkach pogodowych. Ponadto ułatwia usuwanie owadów z szyb, a w zimę szronu i lodu. Zabieg poprawiający widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych polegający na zabezpieczeniu szyb powłoką Gtechniq ClearVision, która cechuje się wysokiej klasy efektem hydrofobowym oraz ułatwia codzienną pielęgnacje (usuwanie ptasich odchodów, a w zimę szronu i lodu).

Detailing felg (300 PLN)

Utworzona na felgach powłoka jest odporna na wysokie temperatury i posiada właściwości hydrofobowe, co sprawia, że stają się one odporne na wszelkie zanieczyszczenia drogowe oraz te spowodowane pyłem z klocków hamulcowych. Ta usługa oprócz łatwego utrzymania czystości felg gwarantuje także ochronę przed mikro zarysowaniami.

Politura nabłyszczająco-ochronna  (150 – 250 PLN)

Politura nabłyszczająco – ochronna sprawi, że lakier samochodowy będzie odporny na czynniki zewnętrzne oraz zabezpieczy go przed korozją i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zabieg polega na wypełnieniu porów w strukturze lakieru, co zapobiega wnikaniu w jego głąb zanieczyszczeń a to gwarantuje długotrwały efekt. Dzięki mechanicznemu nakładaniu politury pozbywamy się wszelkich zmatowień z lakieru, zyskując głębię koloru i blask. Po takiej metodzie ochrony lakieru, mycie samochodu stanie się dużo szybsze i prostsze.

Detailing motocykli  (300 PLN)

W ramach usługi detailingu motocykli oferujemy:

detailingowe mycie
– oczyszczanie z nalotów
korekta lakieru
zabezpieczenie lakieru, chromów, elementów skórzanych i winylowych
– regeneracja przedniej owiewki wraz z zabezpieczeniem + szybka z kasku

Detailing wnętrza  (350 PLN – 450 PLN)

Niezwykle skuteczna metoda czyszczenia wnętrza samochodu za pomocą odkurzacza ekstrakcyjnego, ozonatora oraz sprężonego powietrza. Pozwala na dokładne wyczyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Dodatkowo wszystkie wyczyszczone powierzchnie zostaną zaimpregnowane, co chroni przed wszelkimi uszkodzeniami i daje długotrwały efekt.

 

Bezinwazyjne przyciemnianie szyb ( 300 PLN – 700 PLN)

Usługa nie narusza żadnych elementów samochodu. Nakładanie foli odbywa się bez konieczności demontażu szyb czy tapicerki. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, zmniejsza ryzyko włamania się do pojazdu a także podnosi komfort pasażerów. Założenie foli trwa ok. 7 godzin w zależności wielkości auta, ilości szyb i indywidualnego zapotrzebowania właściciela. Producenci foli z jakich wykonujemy realizacje to „RR Customs

Renowacja i zabezpieczenie tapicerki  skórzanej (od 100 PLN)

Regeneracja skóry – korzystając ze sprawdzonego systemu do naprawy skórzanej tapicerki producenta COLOURLOCK, wykonujemy kompleksowe oraz trwałe naprawy przecięć, dziur i otarć. Obszerny system do renowacji skór samochodowych umożliwia również całkowitą zmianę koloru twojej tapicerki, dzięki czemu to Ty zadecydujesz o kolorystyce swojego wnętrza. Ponad to oferujemy szeroką gamę zabezpieczeń tapicerki, zarówno skórzanej jak i materiałowej. Skórzaną tapicerkę pokrywamy wysokiej klasy preparatami firm COLOURLOCK oraz GTECHNIQ, które zapewnią odpowiednie nawilżenie skóry, a w następstwie ochronę przed pęknięciami, dodatkowo zmniejszają tarcie, dzięki czemu zanieczyszczenia nie wnikają w głąb skóry, a skrzypienia są zniwelowane. W przypadku tapicerek wykonanych z tkaniny i alcantary używamy innowacyjnego preparatu GTECHNIQ SMART FABRIC, który impregnuje tkaninę w technologii nano nie zmniejszając jej właściwości wentylacyjnych. Chroni przed wnikaniem płynnych substancji do włókien tkaniny, przed utratą koloru oraz zabezpiecza przed nieprzyjemnymi zapachami.