Precyzyjna kosmetyka samochodowa

Nasza oferta

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetyki samochodowej. W zależności od Twoich potrzeb możemy dokładnie wyczyścić wnętrze Twojego pojazdu, przywrócić lakier oraz wszystkie elementy nadwozia do stanu idealnego, a także wyeliminować wszelkiego rodzaju uszkodzenia skórzanej tapicerki. Szczegółowa oferta wraz z cennikiem świadczonych przez nas usług znajduje się poniżej.

1. Powłoki zabezpieczające (lakier, felgi, szyby)

Powłoka ochronna ma za zadanie zabezpieczyć powierzchnię lakieru, szyb lub felg tworząc warstwę chroniącą przed uszkodzeniami oraz zabrudzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania pojazdu. W głównej mierze przed zarysowaniami i czynnikami atmosferycznymi. Ochrona przed promieniowaniem UV spowalnia proces starzenia się lakieru. Chroni również przed powstaniem plam na lakierze po odchodach zwierzęcych, a także zabezpiecza go przed agresywną chemią. Po aplikacji powłoki powierzchnia staje się wysoce hydrofobowa, odpycha wodę od powierzchni lakieru. Wydobywa głębie koloru oraz maskuje lekkie niedoskonałości.

Powłoka zabezpieczająca samochód
 • FX Protect Rain Shield R-6
 • FX Protect Wheel Armour B-1
 • FX Protect Vision Coating C-12
 • FX Protect Evolution Coating 9H
 • FX Protect B7 BASE + F5 FINISH
 • FX Protect Hypernity SH Coating Self-Healing

Aplikacja powłoki ceramicznej na szyby, niewidzialna wycieraczka FX Protect Rain Shield R-6 – ochrona do 24 miesięcy.

Cena od 250 zł netto / komplet: przód, boki, tył.
Ceramiczna niewidzialna wycieraczka z niebywale trwałą formułą utrzymującą się do 24 miesięcy. Zapewnia hydrofobowość, odpycha wodę od powierzchni, pozostawiając optyczną czystość szyb samochodowych. Znacznie poprawia widoczność podczas jazdy nocą. Nadaje gładkości zabezpieczonym powierzchniom, dzięki czemu ułatwia pracę wycieraczek i zmniejsza przywieranie zanieczyszczeń do szyb.

Aplikacja powłoki ceramicznej do felg FX Protect Wheel Armour B-1 – ochrona do 24 miesięcy.

Cena od 350 zł netto / komplet felg.
Powłoka ceramiczna do felg aluminiowych, chromowanych oraz polerowanych i lakierowanych chroni ich powierzchnie do 2 lat. Nadaje felgą niezwykłej gładkości, do której zabrudzenia drogowe nie przywierają. Jest odporna na wysokie temperatury wytwarzane podczas hamowania.

Aplikacja powłoki ochronnej na lakier FX Protect Vision Coating C-12 – ochrona do 12 miesięcy.

Cena od 400 zł netto.
Innowacyjna powłoka do zabezpieczenia lakieru zapewnia ochronę do 12 miesięcy lub do około 45 myć detailingowych. FX Protect Vision Coating wydobywa z lakieru głębie koloru, połysk i szklistość. Zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV, dzięki czemu lakier wolniej się starzeje i blaknie. Zabezpiecza przed ptasimi odchodami i kwaśnymi deszczami.

Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier FX Protect Evolution Coating 9H – ochrona do 3 lat.

Cena od 1200 zł netto.
Przełomowa powłoka ceramiczna, która zapewnia ochronę lakieru do 3 lat lub 35000 – 40000 km. Jej twardość 9H zabezpiecza powierzchnię od mikro zarysowań. Zapewnia niesamowitą głębię koloru, tworząc efekt lustra. Zabezpieczona powierzchnia staje się hydrofobowa, czyli jest w pełni chroniona przed promieniowaniem UV. Chroni także przed agresywną chemią oraz korozją.

Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier FX Protect B7 BASE + F5 FINISH
– ochrona do 5 lat.

Cena od 1500 zł netto.

Zaawansowany zestaw powłok ochronnych oferuje zabezpieczenie lakieru na bardzo wysokim poziomie. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii skutecznie chroni przed zarysowaniami, szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz promieniami UV. Ogromną zaletą tej opcji zabezpieczenia jest wysoki stopień ochrony przed agresywną chemią.
Jako certyfikowany aplikator powłok ochronnych FX PROTECT, stawiamy na najwyższą jakość usług.

Aplikacja powłoki ceramicznej na lakier FX Protect Hypernity SH Coating Self-Healing – ochrona do 5 lat.

Cena od 2000 zł netto.
Powłoka zdolna do samoregeneracji została opracowana o technologię Self-Healing. Rdzeń powłoki stanowią nanocząsteczki, które pod wpływem wysokiej temperatury zasklepiają ślad po drobnych rysach. Powłoka zabezpieczy powierzchnię do 5 lat. Jej twardość 9H chroni przed drobnymi zarysowaniami. Hypernity SH sprawia, że lakier jest zachwycająco szklisty i niebywale śliski. Po aplikacji utrzymuje się ekstremalna hydrofobowość.

2. Ozonowanie i dezynfekcja wnętrza

Cena od 50 zł netto.

Ozonowanie samochodu to dezynfekcja wnętrza bez użycia środków chemicznych. Jest to w pełni bezpieczny sposób na pozbycie się bakterii, wirusów, alergenów, grzybów i drobnoustrojów z wnętrza samochodu. Ozon to gaz, który wytwarzany jest poprzez specjalne urządzenie, generator ozonu. Zostaje ono uruchomione w samochodzie. Sterylizuje wnętrze, likwiduje nieprzyjemne zapachy, takie jak dym papierosowy lub zapachy zwierzęce, przywraca zapach nowego samochodu. Ogranicza nieprzyjemny zapach z nawiewów klimatyzacji, jednocześnie odgrzybiając ją. Ozonowanie samochodu nie oddziałuje negatywnie na wnętrze pojazdu, jest w 100% bezpieczne dla skór, plastików, tekstyliów, szkła i wszystkich innych materiałów w samochodzie.

Ozonowanie samochodu Mikołów

3. Pranie tapicerki oraz wnętrza pojazdu

Cena od 400 zł netto.

Jest to kompleksowa usługa czyszczenia pojazdu powiększona o pranie tapicerki. Fotele zostają dodatkowo zdemontowane wraz z wszelkimi możliwymi matami oraz wykładzinami, aby zmaksymalizować efekt i wyczyścić każdy zakamarek. W skład takiej usługi wchodzą m.in.:

 • Pranie sufitu
 • Pranie fotel i podłogi
 • Czyszczenie elementów plastikowych oraz wszystkich podkładek ze schowków, popielniczek itd.
 • Czyszczenie kokpitu z pędzelkowaniem nawiewów
 • Kompleksowe czyszczenie bagażnika
 • Mycie szyb
 • Czyszczenie/pranie drzwi

Usługę dodatkowo można rozszerzyć o ozonowanie. Stosowana przez nas chemia, trwale usuwa drobnoustroje, grzyby oraz pleśń.

Pranie tapicerki samochodowej w Mikołowie

4. Mycie zewnętrze z odkurzaniem

Cena od 150 zł netto.

Dokładne, wieloetapowe mycie ręczne z zabezpieczeniem opon i lakieru. Wewnątrz pojazdu odkurzany jest każdy zakamarek razem z bagażnikiem. Czyścimy i pędzelkujemy wszystkie elementy plastikowe kokpitu, drzwi, bagażnika, foteli. Takie jak nawiewy, schowki, popielniczki, daszki. Na lakier, szyby oraz plastiki aplikujemy hydro-wosk bardzo wysokiej jakości.

Odkurzanie samochodów

5. Mycie detailingowe

Cena od 70 zł netto.

Precyzyjne, składające się z wielu czynności mycie ręczne detailingowe. Jest to metoda w 100% bezpieczna dla powierzchni lakieru, dzięki której gruntownie myjemy każdy zakamarek samochodu oraz pielęgnujemy lakier, opony, felgi oraz szyby. Zabezpieczamy karoserię hydro-woskiem, aplikujemy dressing na opony.

Mycie detailingowe aut

6. Czyszczenie samochodów dostawczych i ciągników

Cena od 600 zł netto.

Oferujemy szczegółowe czyszczenie detailingowe wnętrza tira oraz samochodu dostawczego. Wyczyścimy cały środek wraz z wszystkimi schowkami. Wypierzemy sufit, tapicerkę oraz pozostałe elementy materiałowe. Dodatkowo w skład takiego zabiegu wchodzą m.in.:

 • Pranie sufitu
 • Pranie foteli
 • Pranie łóżek i firanek
 • Czyszczenie schowków wraz z praniem wkładek
 • Czyszczenie oraz ozonowanie lodówki
 • Czyszczenie kokpitu oraz wszystkich wkładek gumowych
 • Czyszczenie podłogi + drzwi
 • Mycie szyb
Mycie samochodów dostawczych

7. Wieloetapowa renowacja lakieru

Cena od 800 zł netto.

Zależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, przeprowadzamy wieloetapowy zabieg polerowania lakieru najlepszymi pastami dostępnymi na rynku. Ma on na celu usunąć rysy, hologramy oraz wszelkie zmatowienia. Po takiej korekcie lakier jest gładki oraz nabiera połysku i szklistości. Indywidualnie do rodzaju powierzchni dobieramy odpowiednią kombinację past, padów polerskich oraz maszyn, aby osiągnąć możliwe najlepszy efekt końcowy. Decydując się na pełną renowację lakieru, warto rozważyć dodatkowe zabezpieczenie powłoką ochronną, aby Twój samochód przez lata prezentował się równie dobrze, jak w dniu wyjazdu z naszego studia.

Polerowanie lakieru w samochodzie

8. Usuwanie rys z samochodu

Cena od 250 zł netto.

Usuwanie pojedynczych rys lub zadrapań na wybranych elementach karoserii, które powstałych w wyniku obtarć parkingowych czy pozostałości po owadach, a także eliminacja wżerów organicznych po ptasich odchodach lub sokach z drzew. Duże doświadczenie oraz profesjonalne kosmetyki samochodowe pozwalają nam na miejscową renowację bez konieczności polerowania całego samochodu, jeśli na lakierze nie ma widocznych zmatowień.

Bezpieczna kosmetyka aut

9. Regeneracja kloszy

Cena od 300 zł netto.

Ten zabieg nada nowe życie zniszczonym kloszom reflektorów Twojego samochodu. Usunie zmatowienia oraz sprawi, że nie będą wypłowiałe. Powierzchnia reflektorów dodatkowo zostaje zabezpieczona przed czynnikami atmosferycznymi, ptasimi odchodami, agresywną chemią oraz staje się odporniejsza na zarysowania. Zabieg ten zdecydowanie poprawi Twoje bezpieczeństwo.

Regeneracja lamp samochodowych

10. Detailing wnętrza

Cena od 600 zł netto.

Detailing jak sama nazwa wskazuje to dbałość o każdy najdrobniejszy detal. Dlatego każdy zakamarek w samochodzie jest przez nas zawsze dokładnie wyczyszczony, a każda szczelina wypędzelkowana. Odkurzane jest całe wnętrze wraz z bagażnikiem. Czyszczony jest cały kokpit wraz z kierownicą i myciem szyb. Całość zostaje zabezpieczona dedykowanymi odżywkami w zależności od zastosowanych materiałów we wnętrzu samochodu oraz potrzeb klienta.

Kosmetyka samochodowa Mikołów

11. Hydrofobizacja szyb

Cena od 250 zł netto.

Sprawia, że podróżowanie samochodem staje się znacznie bezpieczniejsze i mniej męczące dzięki nieporównywalnie lepszej widoczności w złych warunkach pogodowych. Ponadto ułatwia usuwanie owadów z szyb, a w zimę szronu i lodu. Aplikacja niewidzialnej wycieraczki poprawia komfort podróży oraz nasze bezpieczeństwo.

Polerowanie szyb

12. Aplikacja maszynowa politury nabłyszczająco-ochronnej

Cena od 400 zł netto.

Politura sprawi, że lakier samochodowy będzie odporny na czynniki zewnętrzne oraz zabezpieczy go przed korozją i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zabieg polega na wypełnieniu porów w strukturze lakieru, co zapobiega wnikaniu w jego głąb zanieczyszczeń. Dodatkowo nabłyszcza lakier oraz wyciąga niesamowitą głębię koloru pojazdu.

Aplikacja politury nabłyszczającej

13. Renowacja i naprawa skórzanej tapicerki

Cena od 400 zł netto.

Wykonujemy kompleksowe oraz trwałe naprawy przecięć, dziur i otarć. Obszerny system do renowacji skór samochodowych umożliwia również całkowitą zmianę koloru Twojej tapicerki, dzięki czemu to Ty zadecydujesz o kolorystyce swojego wnętrza. Wykonujemy miejscowe naprawy w taki sposób, aby nie odbiegała od oryginalnej powierzchni, dobieramy kolor indywidualnie, bezpośrednio przed procesem renowacji.

Naprawa skórzanej tapicerki

14. Renowacja skórzanej kierownicy

Cena od 300 zł netto.

Jest to skomplikowany proces naprawy powierzchni poprzez uzupełnienie ubytków, farby oraz niezbędne przygotowanie powierzchni, aby efekt finalny nie odbiegał od oryginału. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy z zakresu skórzanej tapicerki.

Renowacja skórzanej kierownicy

15. Zabezpieczenie skórzanej tapicerki

Cena od 300 zł netto.

Oferujemy szeroką gamę zabezpieczeń tapicerki, zarówno skórzanej, jak i materiałowej. Skórzaną tapicerkę pokrywamy wysokiej klasy preparatami firm COLOURLOCK, które zapewnią odpowiednie nawilżenie skóry a w następstwie ochronę przed pęknięciami. Odwiedź naszą siedzibę i dowiedz się jak zadbać o wnętrze swojego pojazdu!

Zabezpieczanie tapicerki samochodowej

16. Czyszczenie skórzanej tapicerki

Cena od 300 zł netto.

Skórzana tapicerka to wymagający element w naszych samochodach. Jeżeli będzie dobrze traktowana, posłuży nam pięknym wyglądem przez długi czas. Oddając w nasze samochód, możesz być pewien, że zadbamy o jego skórzane wnętrze, wykorzystując jedynie najlepsze kosmetyki, które wydłużą żywotność skóry, a także nawilżą ją i zabezpieczą.

Czyszczenie skórzanej tapicerki

17. Przyciemnianie lamp/reflektorów

Cena od 300 zł netto.

Zdecyduj się na zmianę wyglądu swojego pojazdu! Jest to w 100% odwracalna forma tuningu kloszów lamp (reflektorów). Zastosowany przez nas bezinwazyjny system przyciemniania, pozwala na wybór dowolnego stopnia ciemności, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Przyciemnianie reflektorów samochodowych

18. Przygotowanie samochodu do ślubu

Cena od 500 zł netto.

Chcesz przygotować swój samochód do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu? Nie ma problemu! Z przyjemnością odpicujemy Twoją brykę oraz zadbamy o to, aby prezentowała się naprawdę wyjątkowo! Odezwij się do nas, a dopasujemy nasze usługi specjalnie do Twoich wymagań.

Przygotowanie auta do ślubu

19. Czyszczenie samochodów zabytkowych

Cena od 500 zł netto.

Posiadasz wyjątkowy wóz? Chcesz bez jakichkolwiek obaw i uszkodzeń przywrócić mu dawny blask? Świetnie trafiłeś! Zajmujemy się kompleksowym, a przede wszystkim BEZPIECZNYM czyszczeniem oraz renowacją pojazdów zabytkowych. Mamy świadomość tego, jak piętno czasu potrafi odcisnąć swój ślad na zastosowanych materiałach produkcyjnych, dlatego wszelkie potrzebne do czyszczenia kosmetyki samochodowe zawsze dobieramy indywidualnie. Skontaktuj się z nami i wybierz pakiet usług detailingowych według własnych preferencji!

Czyszczenie samochodów zabytkowych

20. Oklejanie folią PPF (PAINT PROTECTION FILM)

Cena od 500 zł netto.

Jedno z najlepszych zabezpieczeń dostępnych na rynku. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój samochód przed odpryskami, rysami, ptasimi odchodami czy agresywną chemią to folia PPF jest właśnie dla Ciebie! Bezbarwna folia ochronna gwarantuje 100% protekcję lakieru i reflektorów, pozostawiając idealnie klarowną powierzchnię. Ochrona utrzymuje się nawet do 10 lat!

Aplikujemy folie renomowanych producentów takich jak STEK Poland, LLumar Polska, 3m.

Oklejanie samochodów folią PPF

21. Bezpieczne usuwanie naklejek i reklam

Cena od 500 zł netto.

Próba usunięcia naklejki bądź reklamy z samochodu na własną rękę może się okazać destrukcyjna dla Twojego pojazdu. Dlatego pozwól, że zrobimy to za Ciebie. Zajmujemy się bezusterkowym demontażem reklam samochodowych, naklejek, folii wylewanych, monomerów oraz folii okiennych. Dobieramy odpowiednią chemię dla maksymalizacji bezpieczeństwa demontażu.

Usuwanie reklam i folii z samochodu

22. Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Cena od 600 zł netto.

Masz problem ze sprzedażą swojego pojazdu? Twój samochód nie wygląda wystarczająco atrakcyjnie dla potencjalnych klientów? Zajmiemy się tym! Kompleksowo przygotujemy Twój samochód do sprzedaży. W zależności od Twoich potrzeb możemy wykonać takie czynności jak:

 • Kompleksowe czyszczenie zewnętrzne wraz z wnękami
 • Chemiczne usuwanie lotnej rdzy oraz opiłków metalicznych z lakieru (deironizacja)
 • Chemiczne usuwanie żywicy, smoły oraz owadów wbitych w lakier (dekontaminacja)
 • Polerowanie lakieru
 • Czyszczenie wnętrza z możliwością powiększenia o pranie tapicerki/czyszczenie skór
 • Renowacja skórzanej tapicerki
 • Naprawa zmatowionych reflektorów
 • Aplikacja powłoki podkreślającej efekt wizualny oraz głębie koloru
Szybkie przygotowanie samochodu do sprzedaży

23. Oklejanie pojazdów folią wylewaną

Cena od 800 zł netto.

Oferujemy usługę oklejania pojazdów folią wylewaną markowych producentów. Chciałbyś zmienić kolor swojego pojazdu? Chciałbyś okleić swoje chromowane listwy? Posiadamy wzorniki z szeroką gamą kolorystyczną. Wpadnij do nas, dobierzemy na miejscu kolor idealnie odzwierciedlający Twój styl.

Oklejanie samochodów folią wylewaną (reklamową)
Nowa lokalizacja!

ul. Górna 14
Mikołów