Kosmetyki samochodowe Ruda Śląska

Chemia samochodowa i akcesoria detailingowe najwyższej jakości

W AMP Store czekamy na Ciebie i wszystkich kierowców z Rudy Śląskiej! Nasz sklep stacjonarny to miejsce, gdzie znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki samochodowe oraz akcesoria do auto detailingu od popularnych i cenionych marek. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi powłoki zabezpieczające, woski, glinki, piany aktywne oraz pasty polerskie, które używamy na co dzień w naszym studiu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że proponowana przez nas chemia samochodowa jest w 100% bezpieczna dla Twojego pojazdu. Zapraszamy kierowców z Rudy Śląskiej i okolic na zakupy!

Sklep z kosmetykami samochodowymi Ruda Śląska

Nasza oferta

Produkty

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to cienkie warstwy o grubości nanometrów, które stanowią niezawodną ochronę dla Twojego pojazdu przed zużyciem, korozją oraz ekstremalnymi temperaturami. Dzięki nim Twój lakier prezentuje się nie tylko efektownie, ale także zachowuje swoją świetlistą jakość na dłużej.

Woski i glinki

Woski samochodowe to specjalne produkty, które stanowią niezawodną ochronę dla karoserii przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak promienie UV, kwaśne deszcze czy sól drogowa. Dodatkowo, chronią przed korozją, zapewniając kompleksową opiekę nad Twoim pojazdem.

Pasty polerskie

Pasterska polerka to narzędzie, które doskonale radzi sobie z usuwaniem zarysowań, matowości oraz innych niedoskonałości z powierzchni lakieru Twojego samochodu. Pasty polerskie pomagają zachować blask pojazdu przez długi czas.

Szampony samochodowe

Szampony samochodowe to wyspecjalizowane produkty przeznaczone do mycia i czyszczenia powierzchni lakieru, szyb oraz felg. Są w pełni bezpieczne i nie narażają powłoki samochodu na uszkodzenia.

Środki czyszczące APC

Środki czyszczące APC (All-Purpose Cleaner) to wszechstronne produkty przeznaczone do skutecznego usuwania różnego rodzaju zabrudzeń zarówno z powierzchni wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu.

Piany aktywne

Piany aktywne to specjalne środki do mycia samochodu, które w reakcji z zabrudzeniami tworzą bujne i gęste pianki, skutecznie usuwając zanieczyszczenia z karoserii.

Preparaty do czyszczenia skórzanej tapicerki

W naszym asortymencie znajdziesz również wydajne i całkowicie bezpieczne produkty do czyszczenia i impregnacji skórzanej tapicerki. Dzięki nim możesz łatwo pozbyć się wszelkich zabrudzeń, plam i osadu z powierzchni skórzanych foteli samochodowych.

Mikrofibry

Mikrofibry to niezwykle delikatne i miękkie materiały, doskonałe do zastosowania podczas mycia, polerowania i woskowania samochodu. Są bardzo chłonne, co sprawia, że skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego profesjonalnego studia kosmetyki samochodowej w Rudzie Śląskiej.

Akcesoria auto detailingowe

W naszej ofercie akcesoriów do auto detailingu znajdziesz gąbki, ściereczki, szczotki, pędzelki i aplikatory, a także profesjonalne lampy i latarki czołowe, maszyny polerskie oraz trudno dostępne stojaki do malowania kierownic. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w naszym sklepie.

Jesteśmy zaraz obok Rudy Śląskiej

Wpadnij do nas na zakupy!

Lokalizacja
Nowa lokalizacja!

ul. Górna 14
Mikołów