Kosmetyki samochodowe Tychy

Profesjonalny sklep auto detailingowy

Tychy i okolice, zapraszamy na zakupy do naszego sklepu stacjonarnego AMP Store! W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone kosmetyki samochodowe oraz akcesoria do car detailingu od popularnych i cenionych marek. Oferujemy między innymi powłoki ochronne, woski, glinki, piany aktywne czy pasty polerskie wysokiej jakości, które stosujemy na co dzień w naszym studiu podczas pielęgnacji samochodów naszych Klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że sprzedawana przez nas chemia jest skuteczna oraz w pełni bezpieczna dla Twojego pojazdu. Zapraszamy na zakupy kierowców z Tychów i okolic.

Sklep z kosmetykami samochodowymi Tychy

Nasza oferta

Produkty

Powłoki ceramiczne

Powłoki ceramiczne to warstwy nanometrowej grubości, zabezpieczające auto przed zużyciem, korozją i wysoką temperaturą. Dzięki niej lakier prezentuje się efektownie.

Woski i glinki

Woski samochodowe to produkty, które chronią karoserię przed szkodliwymi czynnikami, jak promienie UV, kwaśne deszcze czy sól drogowa. Chronią również przed korozją.

Pasty polerskie

Dzięki polerce skutecznie usuniesz zarysowania, matowości oraz wszelkiego rodzaju niedoskonałości z powierzchni lakieru swojego samochodu. Pasty polerskie utrzymują blask auta przez długi czas.

Szampony samochodowe

Szampony samochodowe to specjalistyczne produkty do mycia i czyszczenia powierzchni lakieru, szyb oraz felg. Są w pełni bezpieczne i nie uszkadzają powłoki samochodu.

Środki czyszczące APC

Środki czyszczące APC (All-Purpose Cleaner) to uniwersalne preparaty do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń na powierzchni znajdującej się wewnątrz i na zewnątrz auta.

Piany aktywne

Piany aktywne służą do mycia samochodu, które w kontakcie z brudem i zabrudzeniami tworzą obfite i gęste piany. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia karoserii.

Preparaty do czyszczenia skórzanej tapicerki

Nasz asortyment obejmuje także mocne oraz w pełni bezpieczne preparaty do czyszczenia i impregnacji skórzanej tapicerki. Dzięki nim bez problemu pozbędziesz się zabrudzeń, plam oraz osadu z powierzchni skórzanych foteli samochodowych.

Mikrofibry

Mikrofibry to bardzo delikatne oraz miękkie materiały, które idealne sprawdzą się podczas mycia, polerowania lub woskowania samochodu. Są bardzo chłonne i tym samym rewelacyjnie usuwają zanieczyszczenia. Jest to obowiązkowy element wyposażenia każdego studia w Tychach.

Akcesoria auto detailingowe

Akcesoria auto detailingowe, sprzedajemy między innymi gąbki, ściereczki, szczotki, pędzelki, a także aplikatory. W naszym sklepie możesz również kupić profesjonalne lampy / latarki czołowe, maszyny polerskie czy trudno dostępne stojaki do malowania kierownic.

Jesteśmy zaraz obok Tychów

Wpadnij do nas na zakupy!

Lokalizacja
Nowa lokalizacja!

ul. Górna 14
Mikołów