Oklejanie samochodów folią - Mikołów, Śląsk

Zabezpieczenie lakieru nawet do 10 lat!

Chcesz zmienić kolor swojego pojazdu? A może zależy Ci na skutecznym zabezpieczeniu lakieru bezbarwną folią ochronną? Oklejanie samochodów to nasza specjalność! Zapraszamy serdecznie kierowców z Mikołowa oraz całego Śląska do naszego studia auto detailingu, w którym oferujemy naszym Klientom szeroki zakres usług z dziedziny kosmetyki samochodowej.

Dlaczego warto?

Poznaj korzyści z oklejenia samochodu folią ochronną

Zalety

Oklejanie samochodu folią to usługa, którą zdecydowanie warto rozważyć. Aplikacja folii, często nazywana również „foliowaniem samochodu” niesie bowiem za sobą wiele korzyści.

Główne z nich to:

Oklejanie samochodów folią ochronną Mikołów
Oklejanie samochodów Mikołów

Renomowani producenci folii

Oklejamy samochody materiałami najwyższej jakości

Producenci

Zawsze stawiamy na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Dlatego do oklejania samochodów naszych Klientów stosujemy folie ochronne wyłącznie renomowanych producentów. Najwyższa jakość materiałów to nie tylko gwarancja satysfakcji, ale także skutecznej ochrony lakieru nawet do 10 lat.

Aplikujemy między innymi folie:

Folie STEK Poland
LLumar PPF
Folie ochronne Flexishield
Folie zabezpieczające CARBONQ
Folie PPF 3M Śląsk
A więc

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną?

Cena

Poszczególne elementy nadwozia samochodu oklejamy już od 500 zł netto. Podana cena nie obejmuje zakupu materiału, który jest niezbędny do realizacji usługi.

Oklejenie całego pojazdu folią ochronną wyceniamy z kolei indywidualnie (Przejdź do formularza darmowej wyceny). W tym przypadku cena jest zależna od dwóch głównych czynników:

Folie ochronne na samochód Mikołów
Nakładanie folii ochronnej na auto Mikołów

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami i umów termin już teraz!

Umów termin

Zadzwoń do nas i umów termin już teraz. Pamiętaj! Oklejanie samochodu folią to proces, który może nam zająć nawet parę dni, w związku z czym rezerwacji terminu należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Nowa lokalizacja!

ul. Górna 14
Mikołów