Oklejanie samochodów folią Żory

Długotrwała ochrona karoserii Twojego samochodu!

Szukasz renomowanego studia car detailingu w pobliżu Żor, które specjalizuje się w aplikacji folii ochronnych? Znalazłeś idealne miejsce! Naszym Klientom oferujemy usługi najwyższej jakości z zakresu profesjonalnej kosmetyki samochodowej, w tym precyzyjne nakładanie folii ochronnej od cenionych producentów. Nasze umiejętności obejmują również oklejanie samochodów firmowych oraz zmianę ich koloru za pomocą specjalnej folii. Zapraszamy serdecznie kierowców z Żor i okolic do współpracy. Gwarantujemy satysfakcję na najwyższym poziomie.

Korzyści

Dlaczego warto okleić samochód folią ochronną?

Zalety

Oklejenie samochodu folią ochronną to rozwiązanie, które niesie wiele korzyści dla codziennego użytkowania pojazdu. Główne zalety, o których powinien pamiętać każdy kierowca z Żor, decydujący się na aplikację folii ochronnej, to:

Oklejanie samochodów folią Żory
Aplikacja folii PPF Żory
Najlepsze marki na rynku!

Oklejanie samochodów foliami najwyższej jakości

Producenci

Nieustannie skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości materiałów. Naszym celem jest pełna satysfakcja każdego Klienta z Żor, który powierzy nam oklejenie swojego samochodu folią ochronną. Dlatego też korzystamy z produktów czołowych marek, które zapewniają trwałą ochronę lakieru i elementów nadwozia nawet przez 10 lat.

Aplikujemy między innymi folie:

Folie STEK Poland
LLumar PPF
Folie ochronne Flexishield
Folie zabezpieczające CARBONQ
Folie PPF 3M Śląsk
A więc

Cena oklejenia samochodu folią ochronną - Żory

Cena

Ceny za oklejenie poszczególnych elementów nadwozia rozpoczynają się od 500 zł netto. Należy jednak pamiętać, że podana cena nie obejmuje kosztu materiału, który jest niezbędny do przeprowadzenia usługi.

W przypadku oklejenia całego samochodu folią ochronną, każdą realizację wyceniamy indywidualnie (Przejdź do formularza darmowej wyceny). Tutaj cena zależy od dwóch głównych czynników:

Folia ochronna na samochód Żory
Nakładanie folii na samochód Żory

Żory zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami i umów termin już dziś!

Umów termin

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i już teraz umów dogodny termin realizacji. Pamiętaj, że oklejenie samochodu folią ochronną zajmuje zwykle parę dni. W związku z tym zachęcamy do rezerwacji terminu z odpowiednim wyprzedzeniem.

Nowa lokalizacja!

ul. Górna 14
Mikołów