Oklejanie samochodów folią - Bielsko-Biała

Efektywna ochrona karoserii nawet do 10 lat!

Szukasz studia auto detailingu niedaleko Bielska-Białej, które specjalizuje się w oklejaniu samochodów folią ochronną? Dobrze trafił*ś! Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu kosmetyki samochodowej, w tym aplikację folii zabezpieczających lakier renomowanych producentów. Zajmujemy się także oklejaniem pojazdów firmowych oraz nakładaniem folii do zmiany koloru. Zapraszamy serdecznie kierowców z Bielska-Białej i okolic do współpracy.

Korzyści

Oklejanie samochodu folią ochronną - Dlaczego warto?

Zalety

Aplikacji folii zabezpieczającej zapewnia wiele korzyści podczas codziennego użytkowania pojazdu. Główne zalety, dla których każdy kierowca z Bielska-Białej powinien rozważyć oklejenie swojego samochodu folią ochronną to:

Oklejanie samochodu folią ochronną Bielsko-Biała
Oklejanie samochodów Bielsko-Biała
Najlepsze marki na rynku!

Oklejanie samochodów foliami czołowych producentów

Producenci

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Zależy nam bowiem, aby każdy nasz Klient z Bielska-Białej był w pełni zadowolony z efektu końcowego oklejania samochodu folią ochronną. Co więcej, stosowane przez nas materiały zapewniają skuteczną ochronę lakieru i elementów nadwozia nawet do 10 lat.

Aplikujemy między innymi folie:

Folie STEK Poland
LLumar PPF
Folie ochronne Flexishield
Folie zabezpieczające CARBONQ
Folie PPF 3M Śląsk
A więc

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią ochronną? Bielsko-Biała

Cena

Pojedyncze elementy nadwozia oklejamy już od 500 zł netto. Podana cena nie uwzględnia zakupu materiału, niezbędnego do realizacji usługi.

Usługę oklejenia całego samochodu folią ochronną wyceniamy natomiast indywidualnie (Przejdź do formularza darmowej wyceny). W tym przypadku cena jest zależna od dwóch głównych czynników:

Folia ochronna na auto Bielsko-Biała
Zmiana koloru samochodu Bielsko-Biała

Bielsko-Biała zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami i umów termin już dziś!

Umów termin

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość i umów termin już teraz. Pamiętaj! Oklejanie samochodu folią to usługa, której realizacja może nam zająć nawet kilka dni. W związku z tym rezerwacji terminu należy dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Nowa lokalizacja!

ul. Górna 14
Mikołów